תחילת הדרך

ניואנס הוקמה על ידי שלוש שותפות בעלות ניסיון של למעלה משני עשורים. שילוב תחומי המומחיות והיכולות מאפשר מענה שלם ומיטבי ללקוחות.
 

ניואנס הוקמה כדי לסייע למנהלים להצליח בתפקידם, להגשים שאיפות, להתפתח, לקדם את הארגון לכיוונים הרצויים ולהנות מהדרך.

 

הערך אותו מייצרת ניואנס טמון ביכולת להפוך ניסיון וידע ארגוני עשיר לתהליכים שמשרתים את טובת הארגון והצלחתו. כל זאת מתוך עבודה המבוססת על גישה מקצועית וייחודית.

אז מה מייחד את תפיסתנו המקצועית בניואנס. בואו נדבר על אני מאמין.. 

הדרך  שלנו

מצוינות מקצועית - אנו מחויבות לעבודה מקצועית ברמה הגבוהה ביותר שתביא את מירב הערך ללקוח ותגרום לשיפור בביצועי הארגון. אנו פועלות באופן מתמיד לשיפור המקצועיות שלנו. אנו מקבלות בברכה משוב מלקחותינו העסקיים ומעמיתנו אנשי המקצוע כחלק מתהליך מתמשך של למידה ושיפור. 

 

חיבור ללקוח - אנו מתמקדות במנהל ובצרכיו. נביא את הידע, הגישות והכלים בהתאמה לצרכי הלקוח ומתוך ראיה של טובתו הגבוהה ביותר. נשאף שלקוחותינו ידעו שהם בידיים טובות ובטוחות. 

 

גישה חיובית - ההתמחות שלנו בניואנס הינה בקידום סביבות עבודה מעצימות ומפתחות המאפשרות למנהלים ולעובדים להיות במיטבם ומתוך כך למקסם את פוטנציאל התרומה שלהם לארגון. יצירת משמעות לעשייה, אופטימיות והתמדה מהווים מנוף לפריון ולרווחים לארגון. חשיבה חיובית מזמינה הסתכלות על מה שיש ומייצרת מרחב שבו ניתן להעז, לפרוץ ולהצליח. בהתאם גם אנחנו מגיעות לעבודה עם אופטימיות ואנרגיות טובות לעשייה. 

 

ראייה מערכתית ומשלבת - נתייחס לפרט, לקבוצה ולארגון תוך ראיה מערכתית והבנה משלבת של רבדים גלויים וסמויים. בתהליכי העבודה שלנו אנו משלבות ומחברות בין מכלול גורמים המשפיעים על ההתנהגות האנושית - מחשבה, רגש ורוח. 

  • ברמת הפרט - נסייע למנהלים ולעובדים להביא את האינטואיציה הפנימית ואת חכמת הלב כדי לממש את תפקידם באופן מיטבי. נשלב בעבודתנו כלים ותהליכי חשיבה חדשניים המחברים בין רגש ורוח לעולם הארגוני - עסקי.

  • ברמת הקבוצה והארגון - נקדם שיתופי פעולה פנימיים וחיצוניים על מנת להגדיל את מגוון הרעיונות, הזוויות והפתרונות האפשריים לסוגיות ארגוניות. 

  • בהתאם נקפיד על שיתופי פעולה ושותפויות עם אנשי מקצוע מעולים מתחומים משיקים.

 

מעורבות חברתית ותרומה לקהילה – אנו מחויבות לעבודה וולונטרית עם ארגונים במגזר השלישי. נעשה זאת מתוך שמחה והקרת תודה על היותנו "בצד הנותן" ועל הזכות לתת. זאת תוך ההבנה העמוקה כי "העוזרים" והנעזרים" אחד הם ומתוך אכפתיות, אמפטיה והכרה ביכולות הזולת.  

בין לקוחותינו